— Що взагалі знімати вдома? Ми живемо на зйомній квартирі. В студіях же зазвичай працюють дизайнери, які все гарно продумують, а в нас звичайна квартира з негарними шпалерами.
— В квартирі мало світла, не зрозуміло, які фотографії вийдуть в такій обстановці.
— Що взагалі знімати? В нас звичайне життя, про що будуть фото?
— Переживаю, як син витримає фотосесію. Мабуть, йому буде важко, він ще маленький, можливо, буде вередувати. І я теж буду через це нервувати і зусмучуватися, що не виходить гарних фото.
— Чоловік мій взагалі не в захваті від фотосесій. Не знаю, чи надовго його вистачить.

Всі ці сумніви виникали у Саші в процесі нашої підготовки до зйомки.

Я ніколи не залишаю своїх героїв з усіма цими думками наодинці. Завжди допомагаю у вирішенні всіх питань і шукаю підхід до ваших діток. З цією надзвичайною сім’єю ми разом вирішили питання одягу, продумали зйомку в двох локаціях і крім дому ще пішли фотографуватися на вулицю. І їхнє таке «звичайне» життя виявилося дуже цікавим і насиченим.

На зйомці були і ранкові ритуали, і приготування сніданку і його поїдання, дуже багато обіймів, сміху і веселощів і гра на гітарі. Не обійшлося і без читання книг, будування пірамідок, ігор і класичних красивих кадрів з поглядом в камеру, і навіть експериментів в коридорі. І це все вдома, в однокімнатній зйомній квартирі.

То ж що з цього вийшло:
— Виявилося, що вдома фотографуватися дуже круто. І навіть ті шаплери не можуть затьмарити емоції, якими сяють ці фото.
— Майже трирічка Святослав всю зйомку бігав, стрибав, сміявся і дуркував. Весела рухлива дитина, якій ніхто не обмежував свободу і не вимагав посміхатися. Приходив коли хотів і тікав далі по своїх справах.
— Стало зрозуміло, що зйомка може проходити не награно, а по-спражньому дуже легко і природньо.
— В результаті сім’я отримала 358 фото, ще 15 дублів у чорно-білому варіанті, відео майже на 3 хивилини і фотокнигу на 20 розворотів.

Тепер вже наші розмови не про те, що там знімати і для чого, а про те, коли продовжимо створювати сімейну фотоісторію. Чекаємо на повернення Петра, який зараз захищає нашу країну🧡  

Blog